Esimene trenn: äpud väsisid 6 minutiga!

Möödunud reedel sai avalöögi MyGamesi projekt “Äpust Ässaks”. Narrisime vist natukene liiga palju reedet numbriga 13, sest avalöök jäi õhku ning äpude tulevik uduseks. Tuleb kohaneda olukorraga riigis ning minna teadmata ajaks üle koduõppele

Esimeses trennis sai selgeks (teoreetiliselt), kuidas reketit käes hoida ning eest- ja tagantkäe lööke jagada. Kuivtrenn peegli ees aitab neid teadmisi ehk kinnistada. Eks pärast ole näha, kuhu need pallid tegelikult lendavad.  Saime aru, et algul pole vaja kõvasti virutada, vaid keskenduda õigele tehnikale. Nii mõnegi teooriatunni saab ehk samuti ette ära teha (mängureeglid näiteks) ja mis kõige olulisem…jooksma saab ikka minna, et võhma treenida.

Peatreener Mait nimelt reetis, et vastupidavus loeb alguses rohkem, kui tehnika. Võidab see, kel jalad kauem kannavad. Kui sa pallini ei jõua, pole üldse oluline, kui ägeda löögi sa oleks võinud teha. Mõistame seda mõttekäiku hästi, sest 6 minutit soojendust trenni alguses tegi juba oma töö. Ärge jätke veepudelit koju! Päriselt!

Juuresolevatelt kaadritelt leiad äpude ja peatreeneri mõtted ja emotsioonid esimese trenni eel, kestel ja järel. Mõnda aega treenime eraldi ning väljakule koguneme uuesti siis, kui see ametlikult ohutu on.

Olge terved ja ikka meiega!

MyGames nutirakendus on suurepärane abimees tennise püsiajale asendaja leidmisel.

Tegutse nii:

  • Laadi alla MyGames app Google Play´st või App Store´ist
  • Loo mäng ja kutsu teised püsiaja liikmed sellega liituma
  • Kutsu huvilised mängu jälgima
  • Kui keegi püsiaja liikmetest ei saa ootamatult osaleda, leiad jälgijate seast kiirelt asendaja