Mis pall on uus Triniti?

Tegemist on rõhuvaba palliga, kus välis- ja siserõhk on võrdsed ning põrge toimub vaid kummi omadustel. Rõhuvaba pall pole muidugi mingi eriline uudis, neid on toodetud varemgi ja toodetakse ka praegu. Ainult senised rõhuta pallid erinevad omadustelt olulisel määral rõhuga pallidest, mida müüakse survega purkides. Rõhuta pall on olnud seni kuidagi tuim ja kõva, lendasid nagu “kuulid”. Nüüd on aga asi muutunud – Triniti on mängutundelt äravahetamiseni sarnane korralikule rõhuga pallile, käisin ise proovimas.

Kui võtad igaks mänguks uued pallid, siis pole eriti vahet, millega mängid. Kui aga soovid palli kasutada pikemalt või ebaregulaarselt, siis rõhuga pall tohletab mõne nädalaga ära ja pead jälle uued ostma. Rõhuta pall aga säilitab omadused täna, nädala, kuu või isegi aasta pärast, seega saad soovi korral palli vildi lõpuni ära tarbida kartmata, et veel korraliku vildiga pall ajafaktori tõttu avatud purgis lihtsalt “ära sureb”. 

Triniti pall on mõnusa mängutundega ja kasutatav omadusi kaotamata pikema perioodi vältel. Seega sobib imehästi ka pallikorvi ja kahurisse. 


Küsi Triniti palle ja professionaalseid nõuandeid Holteri Tennisepoest!

MyGames nutirakendus on suurepärane abimees tennise püsiajale asendaja leidmisel.

Tegutse nii:

  1. Laadi alla MyGames app Google Play´st või App Store´ist
  2. Loo mäng ja kutsu teised püsiaja liikmed sellega liituma
  3. Kutsu huvilised mängu jälgima
  4. Kui keegi püsiaja liikmetest ei saa ootamatult osaleda, leiad jälgijate seast kiirelt asendaja