MyGames avas esimese täielikult päikeseenergia toel automatiseeritud tenniseväljaku Põhja-Euroopas

MyGames automatiseeris järjekordse tenniseväljaku ning nüüdsest saab ka Pärnumaal Tori vallas Sauga alevikus tennist mängida iseteeninduslikult. Lihtsalt leia MyGamesi rakendusest Sauga Tenniseväljak, tee broneering, maksa mugavalt otse telefonist või arvutist ning kohale jõudes ava värav personaalse koodiga või otse nutitelefonist. Sauga tenniseväljaku automaatikalahenduse teeb eriliseks selle toimimine täiesti võrguvabalt. Kõik seadmed saavad tööks vajaliku energia väljaku juurde paigutatud päikesepaneelilt.

Tegemist on teadaolevalt esimese omataolise lahendusega terves Põhja-Euroopas ning järjekordse sammuga MyGamesi tootearenduses, pakkumaks efektiivseid lahendusi tennise- ja padeliväljakute haldamiseks. Nüüd on võimalik väljakuid automatiseerida ka seal, kus elektrivõrku läheduses ei ole või selle rajamine liiga kulukas. Samuti pöörab MyGames ise suurt rõhku rohetehnoloogiate kasutuselevõtule ning off-grid lahenduse olemasolu toetab ettevõtte pikaajalist visiooni – luua paremat homset, milles reketialade väljakuid hallatakse ja kasutatakse nutikalt – olles seejuures ka ise osa nutikast, kaasaegsest ja rohelisest linnaruumist.

MyGames on jagamisplatorm väljakute lihtsaks ja kiireks väljarentimiseks, tuues nii tennist harrastajatele lähemale. Lisaks tarkvarale pakub ettevõte automaatikaseadmeid, mis võimaldavad väljakuid ja mängijaid veelgi kiiremini ning inimtööjõu sekkumiseta kokku viia. Päikeseenergia kasutuselevõtt aitab omakorda suure sammu väljakuomanikele lähemale astuda. Väljaku füüsiline asukoht ei oma enam tähtust. Automatiseerida saab pea iga väljakut.

Küsi lahendust ka oma väljakule: info@mygames.ee