MyGames kaasas 100 000 eurot ja asub tennise- ja padeliväljakute täituvust tõstma!

Täisautomaatseid iseteeninduslikke tennise- ja padeliväljakuid arendav Pärnu iduettevõte MyGames kaasas veebruari alguses toimunud investeerimisvoorus 100 000 eurot. Kaasatud raha plaanib ettevõte kasutada tootearenduseks ning teenuse kättesaadavuse suurendamiseks.

Möödunud aasta alguses alustas MyGames iseteenindusliku tenniseväljaku kontseptsiooni loomist ning juba juulis avati koostöös Unigrassi, Valnes’i ja teistega Pärnus MyGames demoväljak. Pärnumaa Aasta toote tiitli pälvinud täisautomaatne tenniseväljak on esimene omataoline. Harrastaja saab endale kas kodulehe või nutirakenduse kaudu väljakuaja broneerida ning mängima minna, süsteem hoolitseb kõige ülejäänu eest, alates väljaku läbipääsust ja valgustusest kuni kastmissüsteemideni.

Praeguseks on avatud kaks iseteeninduslikku väljakut Paides ning esimene iseteeninduslik sisehall Pärnus Sauga Tennisehalli näol. Broneerimisplatvormiga on liitunud ka mitmed teised Pärnu tennisekeskused. Demoväljaku avamisest alates on MyGames vahendanud üle 2000 broneeringu enam kui 50 000 euro väärtuses. Ettevõte loodab, et poole aasta pärast on võimalik nende süsteemis valida vähemalt 100 tennise- ja padeliväljaku vahel. Lisaks on andmebaasi lisatud üle 10 000 väljaku väljaspool Eestit, mida on plaanis samm sammult hakkata lisama platvormile vastavalt müügistrateegiale. 

MyGames-i kaasasutaja ja tegevjuhi Margus Randmäe sõnul on mitmete väljakute täituvust suudetud parandada üle 20%, hoides seejuures väljakute omanike jaoks kokku vähemalt ühe administraatori tööjõukulud. „Edasiarendusi, millega väljakuomanikele veelgi enam väärtust luua, on arendusnimekirjas palju, näiteks mängijate statistika, kampaaniatööriistad jms. Samm-sammult hakkame neid ka platvormile lisama,“ lisas Randmäe.

MyGames-i juhtinvestor Raigo Õunapuu lisab, et eelkõige hindab ta MyGames meeskonna võimekust iduettevõttele omaselt eesmärke kiiresti ellu viia. Õunapuu usub, et ettevõtte meeskonnal on võimekus ja teadmised tuua platvormile ka esimesed Eestist väljaspool broneeritavad väljakud, mis peaks tõestama nii ettevõtele kui ka investoritele MyGamesi rahvuvahelist võimekust mis on oluline samm järgmise investeeringu kaasamisel. 

MyGames on Eesti Tennise Liidu (ETL) ametlik koostööpartner ning Teaduspargi Tehnopol liige. 2020. aastal pälvis MyGames „Regionaalse tennise arendaja“, „Pärnumaa aasta toote“ ning „Aasta start-up“ tiitlid, lisaks oli MyGames Demoväljak ETL aasta parima tennise infrastruktuuri projekti nominent.

MyGames pakub veel paarile kiiremale investorile kuni märtsi lõpuni võimalust soodsatel tingimustel praegu sulguva investeerimisvooruga liituda. Peale seda sulgub käesolev voor lõplikult ning hakatakse juba ette valmistama järgmist vooru jõuliseks laienemiseks rahvusvahelistele turgudele.

MyGamesi tegevust toetab Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus ning Euroopa Regionaalarengu Fond.