MyGames liitus Tehnopoli kasvuprogrammiga

Möödunud aastal liitus MyGames Tehnopoli Startup Inkubaatoriga. Aastane sõit mentorite, investorite ja valdkonna ekspertide toel kulges pöörasel kiirusel ning kalendriaasta lõpuga tõmmati joon alla ka aastasele programmile. Aeg lendas küll kiirelt, aga aastaga jõuab palju. Programmi jooksul jõudsime ühele kaardile tuua pea kõik Eesti tenniseväljakud ning alustada Euroopa tenniseväljakute kaardistamist. Arendasime väja töötava broneerimissüsteemi, ehitasime Pärnusse esimese täisautomaatse iseteenindusväljaku, leidsime esimesed maksvad kliendid, automatiseerisime esimese tennise sisehalli ning jõudsime esimeste investeeringuteni.

Kõigi nende “esimeste” eest suur aitäh Tehnopolile, aitäh kõigile, kes kaasa aitasid ning erilised tänud meie võtmementor Ivar Siimarile. Uuel aastal tuleb teha “teine” ja “kolmas” ja “kolmekümnes”!

Üks, mida aasta inkubaatoris õpetas, ongi vast see, et koos saab kiiremini. Sestap on meil hea meel teatada, et loogilise jätkuna liitusime käesoleva aasta alguses Tehnopoli scale-up– ehk kasvuprogrammigaUued mentorid, uued eesmärgid ja loodetavasti veelgi suurem kiirendus tänu juhendamisele, väärtuslikele nõuannetele ja Tehnopoli ekspertvõrgustikule. Eesmärke on palju nii Eestis kui piiri taga ja tööd veel rohkem. Võtmementor Martin Goroško abiga otsime sel aastal aga eelkõige kiireimat teed , täpset maandumist ning kasvavaid müüginumbreid välisturgudel. 

Lihtsalt rohkem tennist!