Praktikandid tulid, et jääda

Möödunud aastal tegime omamoodi ajalugu. Novembri esimesel nädalal korraldasime Pärnus Forwardspace’is inspiratsiooniürituse, lootes leida paar praktikanti, kes aitaks meid Eesti tenniseväljakute kaardistamisel, välisturgude uurimisel, turunduses jne. Arvasime, et saame abilised kokku lugeda ühe käe sõrmedel, aga praktikavõimalus startupis osutus sedavõrd põnevaks, et ürituse järel sõlmisime praktikalepingu 19 tudengiga Tartu Ülikooli Pärnu kolledžist.

See aga ei jäänud viimaseks üllatuseks nende poolt. Mitmed tudengid kaotasid heas mõttes ajataju ja täna saame nende üle juba teist korda rõõmustada, sest meiega esialgu kolmeks kuuks liitunud praktikantidel täitus novembri keskel ootamatult esimene aasta MyGames’i ridades.

Aasta jooksul on tudengid hallanud MyGames’i sotsiaalmeedia kanaleid, tegelenud Eesti ja Euroopa tenniseväljakute kaardistamisega, teinud lugematul hulgal telefonikõnesid suheldes pea kõigi Eesti tennisekeskuste ja väljakuomanikega, esindanud meid Fed Cup’il ja teistel üritustel, aidanud meie veebi ja mobiilirakendust testida ja arendada, blogipostitusi kirjutada ning see nimekiri on lõputu.

Võimas aitäh teile…Alder, Anabell, Ander, Artur, Berit, Diandra, Getter, Genelyn, Gert, Henri H, Henri N, Henri-Egert, Ilja, Karel, Ken Krister, Mariliis, Robert, Sander & Triin…ja vähemalt sama suur aitäh Ilonale ja Tartu Ülikooli Pärnu kolledžile nende ägedate inimeste eest.

Teeme teile suure kummarduse!

Margus, Janno, Rauno & Taavi