Saage tuttavaks: ässade toetustiim!

MyGames’i ametlike amatööride ehk Mariliisi ja Taaviga olete juba tuttavad, aga kes on need taustajõud, kes aitavad meie tublidel algajatel esmase tennisepisiku juba algavaks suveks harrastaja tasemeni kasvatada? 

Peatreener Mait Künnap on mees, kes tenniseringkondades ilmselgelt pikka tutvustust ei vaja! Mitmekordne Eesti Meister nii noorte- kui täiskasvanute seas, nii üksik- kui paarismängus. Endine Kaia Kanepi treener, kelle juhendamisel koostatakse Mariliisile ja Taavile treeningkava ning kes nende arengu juures peamiseks suunajaks ja nõuandjaks on.

Abitreener Henri Nael on võitnud Eesti noorte meistrivõistlustel medaleid nii üksik- kui paarismängus ning kelle kontol ka paar Tennise Europe U14 paarismängu esikohta. Presidendi abikaasa Evelin Ilvese poolt noore sportlase preemiaga tunnustatud muhe tiimiliige, kes aitab meie algajate igapäevaseid trenne läbi viia.

Abitreener Ander Pabo on Pärnu Kesklinna Tennisekooli vilistlane ja Eesti noorte paremikku kuulunud mängija, kelle pühendumine ning tõsine töössesuhtumine loovad tugeva aluse Mariliisi ja Taavi igapäevaste treeningute läbiviimiseks.

Sotsiaalmeedia ekspert Anabell Halliste valvsa pilgu, fotoka ja kaamera abil toome teieni Mariliisi ja Taavi järgmise kolme kuu pingutused, kogemused ja tulemused. Midagi ei jää varju, kõik rõõmud ja mured leiavad ausalt ja otse kajastust!

Kindlasti lisandub järgmistel nädalatel ja kuudel nõuandjaid erinevatest valdkondadest veelgi, jälgime huviga mängu!

MyGames nutirakendus on suurepärane abimees tennise püsiajale asendaja leidmisel.

Tegutse nii:

  • Laadi alla MyGames app Google Play´st või App Store´ist
  • Loo mäng ja kutsu teised püsiaja liikmed sellega liituma
  • Kutsu huvilised mängu jälgima
  • Kui keegi püsiaja liikmetest ei saa ootamatult osaleda, leiad jälgijate seast kiirelt asendaja