Saage tuttavaks: MyGames’i ametlikud amatöörid

Märtsis saadab MyGames kaks algajat esimest korda trenni, millega algab kolm kuud kestev arengutee. Täna teame vaid seda, et trenni tuleb teha kolm korda nädalas, kolm kuud järjest ja esimese trenni kuupäev on 13 ja reede. Aga kes sinna trenni ikkagi lähevad?

Tere, minu nimi on Mariliis
21a.
Tallinnast
TÜPK ettevõtluse ja projektijuhtimise eriala tudeng, TÜPK esinduse aseesinaine ja MyGamesi praktikant

Milline on sinu senine kokkupuude tennisega?
Varasemalt olen reketit käes hoidnud vaid ühel korral ning seda ka alles hiljuti MyGamesi firmaüritusel. Sellegi poolest ühest korrast piisas, et tennisepisik sisse saada.

Kas tegeled mõne muu spordialaga?
Olen 10 aastat balletti tantsinud ja selle kõrvalt veel mitut erinevat tantsustiili harrastanud. Lisaks tantsimisele olen käinud ka ujumistrennis ning aastaid akrobaatikaga tegelenud. Hetkel aktiivselt ühegi spordialaga ei tegele, kuid käin aeg ajalt jooksmas ning külastan jõusaali siis kui tuju või aega selleks on. 

Milline on sinu suurim eelarvamus seoses tennisega?
Suurim eelarvamus seoses tennisega oli see, et mäng võib muutuda üksluiseks. Kuid see eelarvamus sai MyGamesi firmaüritsel juba ümber lükatud. Samuti olen kuulnud, et tennisega tegelemine on kulukas ning nõuab kohati suuri väljaminekuid.

Kuhu võiks kolme kuuga jõuda?
Kolme kuuga võiksin jõuda nii kaugele, et tunnen ennast tenniseväljakul mugavalt ja suudan ka mõne vastase alistada 

Ja mina olen Taavi
31 a.
Pärnust
Ettevõtja, koolitaja, MyGames’i turundusjuht

Milline on sinu senine kokkupuude tennisega?
Mu sugulastel on aias tenniseväljak ja olen elu jooksul paaril korral seal reketi kätte võtnud. Õnneks olid väljakul kõrged aiad, tänu millele ei pidanud palle päris põõsastest otsima. Mulle küll väga meeldis neid palle seal toksida, aga päriselt mängima või trenni pole ma millegipärast kunagi jõudnud. 

Kas tegeled mõne muu spordialaga?
Reketid ei ole mulle õnneks päris võõrad. Teismelisena mängisin sõpradega tihti lauatennist ja squashi. Olin ehk ühel hetkel isegi päris osav, aga need hobid ei jäänud kuigi kauaks mu “toidulauale”. Olen üsna püsimatu ja teinekord tahaks mõne hobi kallal nokitseda just siis, kui mulle sobib, aga reketialadel on enamasti paarilist ka vaja. Vist seepärast olen praegu leidnud disc golfi ja sellest ca pool aastat juba sõltuvuses olnud. Ka seal on eest- ja tagantkäega pistmist. Mine sa tea…äkki tulevad kasuks.

Milline on sinu suurim eelarvamus seoses tennisega?
Ma ei ole ühtki eelarvamust väga teadlikult omanud, aga kõige enam on vist jäänud mulje, et see on võrdlemisi kulukas hobi. Eks näis, kas müüt saab kinnitust või lükkame ümber, aga jalanõud sain küll üle ootuste mõistliku hinnaga 😉

Kuhu võiks kolme kuuga jõuda?
Tahaks niimoodi mängida, et higistada saaks 🙂

Jälgi Mariliisi ja Taavi teekonda MyGames’i blogis ja sotsiaalmeedias! Lisaks treeningu nõuannetele saad lähikuude jooksul hea ülevaate tennisega seotud varustusest, etiketist, reeglitest ja paljust muustki.

Ela kõrge kaarega kaasa ja kui sinulgi on tennisega seoses mõni küsimus, siis postita see blogi või sotsiaalmeedia kommentaaridesse. Püüame hooaja vältel anda vastuseid ka teiste tennisesõprade poolt tulnud küsimustele!

Trennis näeme!

MyGames nutirakendus on suurepärane abimees tennise püsiajale asendaja leidmisel.

Tegutse nii:

  • Laadi alla MyGames app Google Play´st või App Store´ist
  • Loo mäng ja kutsu teised püsiaja liikmed sellega liituma
  • Kutsu huvilised mängu jälgima
  • Kui keegi püsiaja liikmetest ei saa ootamatult osaleda, leiad jälgijate seast kiirelt asendaja