Õige aeg väljakuautomaatika tellimiseks on TÄNA!

Jah! Välihooaeg vaevu lõppes, jõuluvana tuleb alles kuu aja pärast ja kevadet keegi enne uut aastat ei näe. Väljakuautomaatika tellimisega tuleks aga tegeleda just nüüd.

Sarnaselt autotööstusele kimbutab kiibikriis nii mõndagi teist valdkonda ja ei ole meiegi selle vastu immuunsed. Kes kevadeks väljakut automatiseerida soovib, peaks tellimuse esitama täna. Võta meiega ühendust esimesel võimalusel, et saaksime varakult kontrollboksi komplekteerida ning alustada paigalduse planeerimisega.

Igakuine kulu koosneb kolmest reast:

  • Kontrollboksi rent 125€
  • Litsentsitasu 15€
  • Komisjonitasu 20% väljaku rendihinnast

* Esmakordsel liitumisel lisandub ühekordne paigaldustasu.
** Soovi korral võib kontrollboksi koheselt endale soetada (950€). Sellisel juhul vähenevad igakuised kulutused boksi rendi ehk 125€ võrra.

Automaatika tasub ära poole tunniga.

Väljakuautomaatika fikseeritud kulu on 140€ kuus ehk sinu automaatne töötaja küsib palka vaid 4,67€ päevas. Kui rendid väljakut hinnaga 10€/h ning arvestad maha 20% komisjonitasu, teenid automaatika kulu tasa, kui keskmiselt on väljak kasutuses veidi üle poole tunni päevas. Kui hind on kõrgem, ei kulu poolt tundigi.

Kuidas toimida, kui soovin oma väljaku automatiseerida?

  1. Anna meile oma soovist teada aadressil info@mygames.ee
  2. Võtame sinuga peagi ühendust ning täpsustame võimalused sinu väljakul. Kas aiad ja värav on olemas? Milline on lukusüsteem? Kas juhtida on vaja ka valgust? Kas väljaku juures on olemas elektrikilp või tuleks mõelda päikesepaneelile? jne
  3. Tellime vajalikud seadmed ja komplekteerime kontrollboksi.
  4. Lepime kokku paigaldusaja.
  5. Seame süsteemi üles, testime ning teeme sulle kiire koolituse.
  6. Kui oled hooajaks valmis, paneme väljaku tööle ning mäng võib alata.
  7. Küsimuste korral oleme alati vaid ühe telefonikõne kaugusel.